В Україні стартував новий проект «Scientific Fun – Наукові пікніки в Україні»

В Україні стартував новий проект «Scientific Fun – Наукові пікніки в Україні»

Такі заходи проходять у різних країнах світу, у них беруть участь сотні тисяч небайдужих до науки людей.
Координаторами проекту є Центр міжкультурних ініціатив (Варшава) та Молодіжна організація «Стан» (Луганськ) у партнерстві з Центром науки «Коперник» (Варшава) за фінансової підтримки Фонду «Освіта для демократії» у рамках програми «Перетворення в регіоні – RITA» Польсько-Американського Фонду Свободи.
1379072893_logo

Цього року наукові пікніки проводитимуться в п’яти містах України:

у Тернополі – 7 вересня;
у Львові – 14 вересня;
у Києві – 21 вересня;
у Луганську – 28 вересня;
у Харкові – 5 жовтня.

У кожному з названих міст фахівці Центру науки «Коперник» (Варшава), а також українські популяризатори науки (школярі, студенти, викладачі, учені) продемонструють різноманітні закони фізики, хімії, біології, медицини тощо. А відвідувачі не тільки побачать лабораторні досліди, але й зможуть узяти в них активну участь. Таким чином організатори хочуть довести, що наука – це не просто формули й схеми. Наука – це все, що навколо нас, наше життя й ступінь нашої свободи.

Асоціація випускників ХНУ є одним із організаторів проведення наукового пікніка в Харкові й запрошує до участі в заходах усіх охочих.

Більш детальна інформація про проведення наукових пікніків у різних містах України та програма заходів, які відбуватимуться в рамках наукового пікніка в Харкові, буде згодом опублікована на сайті Асоціації .

Долучайтеся до цікавих справ!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Видео приколы от Зап Шпион № 185

6 приложений для поиска секс партнера

Тебе также понравится

Болтовня

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

// Social icons// Facebook // VKontakte // Odnoklassniki // Twitter // Instagram // YouTube // Telegram // Search form icon (zoom icon) // Footer WordPress icon // Arrow icon // Edit icon // Rate icon